Cieszymy się z każdej rodziny, która chce do nas dołączyć.

Zapisy do Szkoły Podstawowej dla Chłopców KOMPAS przebiegają w kilku etapach.

1. Wypełnienie wniosku.
W celu dołączenia do projektu prosimy o przesłanie wypełnionego formularza na adres sekretariat@szkolakompas.edu.pl.

Pobierz “ZF Wniosek-o-przyjecie-dziecka WZOR” ZF-Wniosek-o-przyjecie-dziecka-WZOR.doc – 229 kB

W ciągu 2 dni skontaktujemy się z Państwem, aby umówić spotkanie.

2. Rozmowa z przedstawicielem szkoły.
Na spotkanie zapraszamy oboje rodziców. Opowiemy o naszych zasadach, przedstawimy model edukacyjny, rozwiejemy wątpliwości, poznamy wzajemne oczekiwania.

3. Spotkanie z pełnomocnikiem ekonomicznym.
W naszej szkole czesne jest ustalana INDYWIDUALNIE. Rozmowa służy ustaleniu wysokości czesnego dla każdej rodziny.
Decyzja finansowa podejmowana jest wspólnie, w oparciu o zasady hojności, solidarności i odpowiedzialności za wspólny projekt.
Finanse nie powinny być przeszkodą w przystąpieniu do projektu, ale podjęcie tej decyzji powinno wypływać z radości dzielenia się.

Zapraszamy do kontaktu.