Cieszymy się z każdej rodziny, która chce do nas dołączyć.

Zapisy do Szkoły Podstawowej KOMPAS przebiegają w kilku etapach.

1. Wypełnienie wniosku.
W celu dołączenia do projektu prosimy o przesłanie wypełnionego formularza na adres sekretariat@szkolakompas.edu.pl.

W ciągu 2 dni skontaktujemy się z Państwem, aby umówić spotkanie.

2. Rozmowa z przedstawicielem szkoły.
Na spotkanie zapraszamy oboje rodziców. Opowiemy o naszych zasadach, przedstawimy model edukacyjny, rozwiejemy wątpliwości, poznamy wzajemne oczekiwania.

3. Dni próbne w szkole.
Zapraszamy Państwa dziecko na kilka dni do naszej szkoły – przewidujemy okres maksymalnie 2 tygodni.
Jest to możliwość, aby zobaczyli Państwo jak działamy, jak wyglądają lekcje i nasz sposób funkcjonowania.
Dni próbne nie dotyczą absolwentów naszego Przedszkola Żywioły.

4. Spotkanie z pełnomocnikiem ekonomicznym.
W naszej szkole czesne jest ustalane INDYWIDUALNIE. Rozmowa służy ustaleniu wysokości czesnego dla każdej rodziny.
Decyzja finansowa podejmowana jest wspólnie, w oparciu o zasady hojności, solidarności i odpowiedzialności za wspólny projekt.
Finanse nie powinny być przeszkodą w przystąpieniu do projektu, ale podjęcie tej decyzji powinno wypływać z radości dzielenia się.
W toku rekrutacji odbywa się rozmowa finansowa, podczas której ustalane są indywidualne warunki finansowe.
Dla rodzin, których nie stać na opłacanie pełnej stawki czesnego przygotowaliśmy rozwiązania stypendialne.
Rodzinom wielodzietnym oraz posiadającym Kartę Dużej Rodziny oferujemy zniżki.
Projekt jest finansowany przez rodziców.
Średnia wysokość czesnego wynosi dla klas I-III to 800 PLN, a dla klas  IV-VI to 900 PLN.
W opłatach zawarty jest bardzo bogaty program wychowawczy i edukacyjny.

Harmonogram rekrutacji na rok szkolny 2024/2025

Przyjmujemy zapisy do klasy I, II, III, IV, V, VII.
Prowadzimy także rekrutację do klasy startowej (zerówki).

1. Do 31 grudnia przyjmujemy wnioski rekrutacyjne od rodzin, których dzieci kończą nasze Przedszkole Żywioły.

2. Od 1 stycznia przyjmujemy wnioski od pozostałych rodzin.

3. W kwietniu przedstawimy listę osób przyjętych.

Nie jesteśmy w stanie zagwarantować miejsca dla wszystkich chętnych, ale istnieje na to pewien sposób – zawczasu zapiszcie swoje dziecko do grupy trzylatków w Przedszkolu Żywioły, a znajdzie się dla niego miejsce w Szkole Kompas 😉

Małżeństwa, które ukończą kurs Akademii Familijnej będą umawiane na rozmowy rekrutacyjne w pierwszej kolejności.

Zapraszamy do kontaktu https://www.zywioly.edu.pl/rekrutacja/