Dzień otwarty szkoły Kompas

Zapraszamy na Dzień Otwarty w naszej szkole.
24 listopada 2018, godz. 10:00.

W programie wykład dla rodziców, oprowadzanie po szkole oraz zajęcia pokazowe dla dzieci.
Zapraszamy, aby poznać bliżej naszą szkołę i ofertę, którą proponujemy.

W roku szkolnym 2019/2020 otwieramy klasy 0, I, II.
W naszej szkole oferujemy wysoki poziom edukacji, poszerzoną podstawę programową o codzienny język angielski, autorskie ścieżki, szachy, codziennie w-f oraz rekreację na świeżym powietrzu. Realizujemy program wychowawczy oparty na wartościach chrześcijańskich, ściśle współpracujemy z rodzicami poprzez tutoring rodzinny. W tym roku dzieci mogą skorzystać z dodatkowych kółek zainteresowań: zajęcia teatralne po angielsku, tańce, koszykówka i język migowy.

Serdecznie zapraszamy, aby przyjść i nas poznać.

szkola-podstawowa-kompas-lodz