Mikołajki 2019

Mikołajki w szkole to dobra okazja do praktykowania hojności. Każdy z nas wylosował jedną osobę, ale nie robiliśmy sobie tradycyjnych prezentów, tylko gofry! Naszym zadaniem było dowiedzieć się jaki owoc lubi osoba, którą wylosowaliśmy i przynieść go do szkoły w Mikołajki. Tego dnia nie mieliśmy lekcji ? tylko ćwicząc samodzielność, współpracę wspólnie upiekliśmy gofry, a następnie przygotowaliśmy niespodziankę w postaci owocowej pyszności dla kolegi, koleżanki lub dla pani (nie obyło się bez bitej śmietany ? ).
To była świetna okazja, aby nauczyć dzieci, że nie zawsze trzeba otrzymać prezent i go oczekiwać, ale drobnym gestem można sprawić komuś przyjemność i to jest o wiele ciekawsze i sprawia dużo radości nie tylko osobie obdarowanej, ale także temu, kto go przygotowuje! ??????? za zdjęcia dziękujemy pani Kasi, mamie Maksa.