Spektakl rodziców pt. „Królewna Śnieżka”

Tego jeszcze nie grali!

Podczas sobotniego pikniku grupa rodziców wystawiła sztukę na kanwie dobrze wszystkim znanej baśni o Królewnie Śnieżce. Widownia, pochłonięta żywymi obrazami rozgrywającymi się na scenie, tonęła co i rusz w salwach śmiechu, by na koniec wybuchnąć gromkimi oklaskami uznania.

Najwytrawniejszymi krytykami wystawionej sztuki okazały się jednak zgromadzone dzieci, które otoczywszy wianuszkiem scenę, z wypiekami na policzkach śledziły przygody królewny i siedmiu krasnoludków. Przedstawienie zrobiło furorę… a my prosimy o więcej przy kolejnej miłej okazji!

Chcemy w tym miejscu złożyć serdeczne podziękowania Teatrowi Biedronka z Józefowa oraz pani Annie Murawskiej, autorce scenariusza za jego udostępnienie.

Za reżyserię odpowiadają pp. Marta i Bartek Misiudowie, rodzice Olka i Gabrysi, za to w role bohaterów baśni wcielili się rodzice przedszkolaków i uczniów z Żywiołów i Kompasu. Oto oni:

Śnieżka i Królewicz – p. Marta i p. Łukasz, rodzice Judytki, Janka i Piotrka

Dziadek – p. Michał, tata Hani i Kuby