Wirtualne drzwi otwarte

Dlaczego w naszej szkole stosujemy poziomowanie wiedzy i Twoje dziecko nie będzie robiło rzeczy dla niego za łatwych?
Jak to robimy, że znamy potencjał każdego dziecka i każdy w przedszkolu i szkole na osobisty plan edukacyjny?
Na czym polega tutoring i dlaczego to fantastyczne narzędzie wychowawcze ?
Zapraszamy na wirtualne drzwi otwarte!
Odpowiemy na te pytanie i na wszystkie, które będziecie Państwo chcieli nam zadać!
Spotkanie odbędzie się 14 maja 2020 r. w dwóch turach o godz. 18:00 i 20:00.
Na pytania będą odpowiadać nauczyciele, dyrekcja i rodzice z naszych placówek!
Wystarczy zainstalować aplikację zoom i wpisać poniższy numer spotkania:
Password: 009905
Zachęcamy również do wypełnienia formularza, aby wcześniej zadać nam pytania (opcja dla chętnych). https://forms.gle/eTFnXzbsdxVfUg4TA
Prowadzimy rekrutację do szkoły do klas 0-3, do przedszkola dla dzieci z roczników 2018-2014.

Na wirtualnych drzwiach otwartych spotkacie Państwo naszych nauczycieli – panią Ewę, panią Kingę – wychowawców przedszkola oraz panią Romę i panią Karolinę ze szkoły. To profesjonalistki i pasjonatki swojej pracy, które przybliżą nasz program, którego nie ma nikt w Łodzi!!:
? różnicowanie poziomu wiedzy pod kątem ucznia
? codzienny wf/psychomotoryka
? tutoring rodzinny i uczniowski
? praca projektami
i wiele innych atutów, o których z nauczycielami opowiedzą dyrekcja i rodzice naszych uczniów!