Zapraszamy na drzwi otwarte!

Szkoła Podstawowa Kompas
30 listopada o 13.30, ul. Obywatelska 57

Przyjdź i poznaj naszą szkołę! Wybierz dobrą edukację dla Twojego dziecka!
Szkoła Podstawowa Kompas to:

  • bezpieczne środowisko dla rodziny,
  • wysoki poziom edukacyjny,
  • innowacyjne podejście do nauczania poprzez tworzenie osobistych planów edukacyjnych
  • tutoring rodzinny i uczniowski.

Co dzieci i rodzice cenią w naszej szkole?
To, że staramy się poznać każde dziecko i jego potencjał!
Nie tylko siedzimy w ławkach, ale lekcje odbywają się w ruchu, często w terenie. Codziennie mamy lekcje angielskiego, raz w tygodniu szachy, kodowanie, retorykę, pracujemy metodą projektów. Wiemy jak ważny jest ruch: codziennie mamy lekcję w-f oraz rekreację na świeżym powietrzu w każdą pogodę!
Zapraszamy na drzwi otwarte, podczas których opowiemy o naszym programie i pokażemy szkołę. Będzie też okazja do porozmawiania z kadrą i rodzicami starszych uczniów, a dzieci będą mogły wziąć udział w zajęciach.
W roku szkolnym 2020/2021 otwieramy klasy 0-3.
(w kolejnych latach powstaną klasy 4-8).

Zobacz również