Szkoła Kompas – I klasa koedukacyjna

Decyzją Zarządu Fundacji Żywioły, w roku szkolnym 2018/2019 zostanie utworzona Szkoła Podstawowa Kompas. Będzie to szkoła koedukacyjna, w której przede wszystkim będziemy pracować wg założeń edukacji spersonalizowanej, z elementami edukacji zróżnicowanej.

Prowadzimy rekrutację dzieci z rocznika 2011 do I klasy oraz dzieci z rocznika 2012 do klasy startowej (zerówki).
Szkoła będzie mieściła się na ul. Obywatelskiej 57.

Szkoła Podstawowa Kompas to miejsce, w którym oferujemy wychowanie w wartościach chrześcijańskich, wysoki poziom edukacji, łączymy naukę z wychowaniem w duchu pracowitości, wolności i pracy nad sobą. Podkreślając pierwszoplanową rolę rodziców w wychowaniu, wspieramy ten proces poprzez tutoring osobisty i rodzinny.
Atmosfera przyjaźni i wsparcia, zrozumienia dla naturalnych potrzeb uczniów – szkoła Kompas to doskonałe miejsce dla wszechstronnego rozwoju Waszego dziecka!

Co nas wyróżnia :

  • Wychowanie osoby poprzez integralne i indywidualne podejście do rozwoju ucznia.
  • Bogaty program edukacyjny, język angielski 5 razy w tygodniu, programowanie i szachy
    w ramach obowiązkowych zajęć.
  • Tutoring, czyli osobisty opiekun każdego ucznia, z którym rodzice wspólnie wyznaczają cele wychowawcze.
  • Wychowujemy dobrym przykładem kadry, która żyje w wartościach i jest autorytetem dla dzieci.
Zobacz również