Cieszymy się z każdej rodziny, która chce do nas dołączyć.

Zapisy do Szkoły Podstawowej KOMPAS przebiegają w kilku etapach.

1. Wypełnienie wniosku.
W celu dołączenia do projektu prosimy o przesłanie wypełnionego formularza na adres sekretariat@szkolakompas.edu.pl.

Pobierz https://www.szkolakompas.edu.pl/wp-content/uploads/2019/01/zf-wniosek-o-przyjecie-dziecka-wzor.pdf

W ciągu 2 dni skontaktujemy się z Państwem, aby umówić spotkanie.

2. Rozmowa z przedstawicielem szkoły.
Na spotkanie zapraszamy oboje rodziców. Opowiemy o naszych zasadach, przedstawimy model edukacyjny, rozwiejemy wątpliwości, poznamy wzajemne oczekiwania.

3. Spotkanie z pełnomocnikiem ekonomicznym.
W naszej szkole czesne jest ustalana INDYWIDUALNIE. Rozmowa służy ustaleniu wysokości czesnego dla każdej rodziny.
Decyzja finansowa podejmowana jest wspólnie, w oparciu o zasady hojności, solidarności i odpowiedzialności za wspólny projekt.
Finanse nie powinny być przeszkodą w przystąpieniu do projektu, ale podjęcie tej decyzji powinno wypływać z radości dzielenia się.

Zapraszamy do kontaktu.

Zakończenie roku

Zakończenie roku szkolnego odbyło się w naszej szkole 19 czerwca. Pierwsze w historii Kompasu świadectwa, radość, wzruszenie i podziękowania nauczycielom za ich pracę. Uczniowie otrzymali także [...]