Prelegenci

gajdy
Monika i Marcin Gajdowie

Monika i Marcin Gajdowie są małżeństwem od 1991 r. Mają czworo dzieci.
Pani Monika jest pedagogiem ogólnym i specjalnym, choreoterapeutą i terapeutą chrześcijańskim.
Pan Marcin jest lekarzem, terapeutą chrześcijańskim, magistrem nauk o rodzinie. W 2016 r. przyjął święcenia diakonatu.
Są autorami kilku książek, m.in. „Rodzice w akcji”.

kocioek-wpcf_260x358
Piotr Kociołek

Mąż i ojciec trzech córek.
Założyciel, partner, executive coach i trener, przez 8 lat szef zespołu coachów Lee Hecht Harrison | DBM Polska; twórca TTX Institute; autor metody CoachBLEND. Posiada 35 lata praktyki zawodowej, w tym 16 lat na stanowiskach menedżerskich oraz 19 lat w coachingu zespołowym i indywidualnym oraz edukacji dorosłych.

Absolwent International Faculty Program (IESE Business School, Barcelona), Co-Active Coaching Academy (Coaches Training Institute), Team Coaching Intensive (Team Coaching International), podyplomowych studiów konsultingu i studiów bankowości (Szkoła Główna Handlowa) i trenerów grupowych (Laboratorium Psychoedukacji, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej); certyfikowany praktyk MBTI, SHL, Thomas, Agile Project Management Foundation oraz Design Thinking.

akroll_zdjecie-do-biogramu
Aleksandra Kroll

Doktor psychologii, logopeda, naukowiec i praktyk.

Zajmuje się badaniami relacji oraz procesów językowo-kognitywnych
w psychologii klinicznej i rozwoju.
Żona Błażeja, mama trójki dzieci.

rober
Robert Mazelanik

Dyrektor Ośrodka Doskonalenia Kadr. Absolwent kierunku Badania Edukacyjne Uniwersytetu Oxfordzkiego. Współzałożyciel Stowarzyszenia ‘STERNIK’ i pierwszych w Polsce szkół pracujących w systemie tutoringu rodzinnego.

28161480_10160246306020107_2037438314017427542_o
Marta Wawrzyniak

Żona i mama czwórki dzieci.

Dyrektor Przedszkola Żywioły i Szkoły Podstawowej Kompas, tutor rodzinny.
Absolwentka kursu dla mentorów tutoringu oraz kursu Kadry Zarządzającej Centro Universitario Villanueva w Madrycie.

Plan dnia

Program wychowawczy