Prelegenci

abp-rys
Abp Grzegorz Ryś

Polski duchowny rzymskokatolicki, doktor habilitowany nauk humanistycznych specjalizujący się w dziedzinie historii Kościoła. Od 2017 roku arcybiskup metropolita łódzki. Arcybiskup Grzegorz Ryś jest autorem wielu publikacji i książek m.in. „Mocni w wierze”, „Moc słowa” oraz „Na początku był Chrystus”, czy ostatniej „Koronowana służebnica”.
Abp Ryś podkreśla istotę obecności w Kościele małych wspólnot stwarzających możliwość głębokiego przeżywania wiary. W często głoszonych rekolekcjach czy konferencjach, zaznacza, że w wierze najważniejsze jest osobiste spotkanie z żywym Bogiem. W posłudze biskupiej towarzyszy Mu zawołanie „Virtus in infirmitate” – „Moc w słabości”.

pulikowski
Jacek Pulikowski

Autorytet w dziedzinie relacji małżeńskich oraz rodzinnych. Autor licznych publikacji i książek o tematyce rodzinnej i małżeńskiej. Wszystkie jego wydawnictwa cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Otrzymał m.in. nagrodę im. Jerzego Ciesielskiego przyznawaną przez Fundację „Źródło” oraz nagrodą wydawców katolickich Feniks za kilka książek.Zawodowo wykładowca na Politechnice Poznańskiej. Prowadzi także zajęcia na Studium Rodziny przy Wydziale Teologii UAM w Poznaniu. Był także przez dwie kadencje świeckim audytorem Rady do spraw Rodziny Episkopatu Polski. Prywatnie szczęśliwy mąż Jadwigi, ojciec Marii, Jana i Urszuli a od niedawna także teść Marty i Artura. Poczytaj więcej o Jacku Pulikowskim na stronie: http://jacekpulikowski.pl.

magalenatrepinska-1-300x194
Magdalena Trepińska

Zawodowo Dyrektor Przedszkola Horyzonty w Poznaniu, działającego
w modelu edukacyjnym Sternika. Ukończyła kulturoznawstwo na Wydziale Nauk Społecznych UAM oraz podyplomowo administrację na Wydziale Prawai Administracji UAM. Ponadto ukończyła liczne kursu i szkolenia m. in.:
z zakresu tutoringu prowadzone przez Collegium Wratislaviense we Wrocławiu oraz doświadczonych tutorów szkół Sternika w Warszawie oraz dotyczące wychowania prowadzone przez Akademię Familijną. Mówi
o sobie, że jest miłośniczką wychowania. Prywatnie żona Łukasza i mama gromadki dzieci: Janka, Antka, Jagny, Frania i Zosi.

mipogrodowczyk
Magdalena i Piotr Ogrodowczykowie

Małżonkowie zajmujący się zagadnieniami wychowania i profilaktyki problemów dzieci oraz młodzieży. W swojej posłudze na rzecz profilaktyki zdrowia rodziny mają dużą praktykę w indywidualnej pracy z młodzieżą
i dorosłymi: towarzyszą małżeństwom w kryzysie, prowadzą liczne konferencje, autorskie warsztaty dla rodziców o wychowaniu seksualnym dzieci. Posługują w poradni życia rodzinnego. Są małżeństwem od ponad
22 lat i rodzicami 4 dzieci.  Na co dzień rozwijają, wzmacniają i upiększają swoje małżeństwo oraz podejmują trud wychowania czerpiąc radości, smutki i fascynację z tego długoletniego procesu.

Aktualności

Na skróty

Plan dnia

Kalendarz

Program wychowawczy

Profil ucznia