Drzwi otwarte dla III-klasistów – otwieramy IV klasę tutorską

Zapraszamy na wyjątkowe drzwi otwarte dedykowane przede wszystkim uczniom klas III.
Przedstawimy Państwu nasz projekt na IV klasę tutorską, jej wyjątkowy program edukacyjny i wychowawczy.

Być może po zakończeniu klasy III, szukacie dla swojego dziecka innego modelu edukacyjnego, w którym mogłoby się uczyć od klasy IV.
Zapraszamy do Kompasu, który realizuje modelu edukacji spersonalizowanej, autorski program wychowawczy i edukacyjny.

W IV klasie oferujemy:
– rozszerzoną siatkę godzin
– 3 tutoringi rodzinne w roku szkolnym
– 15 tutoringów uczniowskich w roku szkolnym
– codzienną wyjście na dwór na rekreację
– codzienne wf
– j. angielski każdego dnia
– 2 h hiszpańskiego
– program wychowawczy oparty na wartościach katolickich

Podczas drzwi otwartych odbędzie się spacer po naszej szkole, możliwość rozmowy z nauczycielami i dyrekcją.
Chętne osoby mogą umówić się dodatkowo na „próbny” tutoring rodzinny lub uczniowski.
Na spotkanie obowiązują zapisy.
Plan spotkania:
10:00 – 10:30 – zwiedzanie szkoły
10:30 – 12:00 – indywidualne spotkania i tutoringi rodzinne i uczniowskie dla chętnych

Na drzwi otwarte obowiązują zapisy poprzez ankietę – mogą wybrać tam Państwo opcję tutoringu rodzinnego czy uczniowskiego https://forms.gle/X5QGRFfmshREXDga9