Prelegenci

agarogala_3
Aga Rogala

Terapeutka rodziców, która pomaga im dogadać się ze sobą i z dziećmi. Pedagożka, realizatorka Programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców” z wieloletnim doświadczeniem. Pracuje w nurcie Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu. Autorka podcastu „Aga Rogala”, wspierającego pary w budowaniu trwałych relacji małżeńskich i partnerskich. O dzieciach, nastolatkach i związkach opowiada w dziesiątkach krótkich filmików, publikowanych na swoich kanałach social media.

Spotify/AgaRogala

Instagram.com/aga_rogala.pl/

420511867_1421997968392087_5275937984089457674_n
Katarzyna Żółć

Autorka książki „Małżeńskie ABC czyli zasady tak oczywiste, że ich nie stosujemy, a potem żałujemy” i bloga o wdzięcznej nazwie „Żółć mnie zalewa”. Z wykształcenia prawniczka, z zamiłowania specjalistka od relacji, szczególnie małżeńskich. Żona i matka sporej gromadki. Swoją wiedzę w dziedzinie funkcjonowania rodzin z problemem alkoholowym, wykorzystuje w promowaniu zdrowego i świadomego budowania życia rodzinnego. Z powodzeniem uczy jak kochać i jak być szczęśliwym, bo jak twierdzi „samo nic się nie zrobi”, a prawdziwe życie zaczyna tam gdzie bajki się kończą. Od roku prowadzi autorskie warsztaty dla młodzieży Realna Para Idealna czyli wyłączamy tryb księżniczka.

Plan dnia

Program wychowawczy